Dymytry a jejich Síť pro sociály: ochutnávka z nového CD

DymytryMetalová kapela Dymytry, která v těchto dnech dokončuje své druhé CD, už nyní představuje pilotní singl z desky Neonarcis. Song  je volně k poslechu a stažení na oficiálních stránkách i na Facebookovém profilu kapely a bude jednou ze čtrnácti písní nového CD.

Sít pro sociály“ složil baskytarista Artur „R2R“ Mikhaylov a text písně napsal frontman Jan „Protheus“ Macků. Kapela zveřejnila singl na svých webových stránkách (www.dymytry.cz)  a na Facebookovém profilu (www.facebook.com/dymytry.cz) ve čtvrtek 24. května, přesně ve 23:59:59.

Dymytry však v závislosti na oblibě singlu nabízí fanouškům zcela unikátní možnost zveřejnění ještě jednoho songu z připravovaného CD Neonarcis. Bude-li mít „Sít pro sociály“ na zmíněné sociální síti 500 či více „Like“ a na webových stránkách 1000 a více přístupů, a to přesně v pátek o půlnoci, tedy den od zvěřejnění, další song fanoušky nemine!  Jak vše dopadne,  a případně jakou další píseň kapela vybere ke zveřejnění, si budeme muset ještě počkat.

Dymytry

Vydání svého druhého řadového CD s provokativním názvem „Neonarcis“ naplánovali Dymytry na červen letošního roku. CD bude obsahovat celkem čtrnáct písní a všechny, jak už je u kapely zvykem, budou zpívány česky. Ve svých textech se skupina zaobírá současnou situací v politice, kultuře i mezilidských vztazích. Dymytry dokonce v rámci natáčení desky navázali spolupráci s roztleskávačkami z České asociace amerického fotbalu, které se na CD rovněž objeví.

Červnem počínaje zahajuje kapela propagační tour k CD Neonarcis, jako už klasicky, nebude chybět na největších a nejznámějších letní festivalech. Namátkou jmenujme například 9.6. Metalfest v Plzni, 30.6. Noc plnou hvězd v Třinci nebo 27.7. Benátskou noc v Liberci. Celkově Dymytry během léta navštíví zhruba třicet míst. Fanoušci se dočkají nejen starších osvědčených pecek, ale především novinek z dokončovaného CD. Mají tak jedinečnou možnost slyšet nové songy mezi prvními. Generálním partnerem propagačního tour a vydavatelem nového CD je společnost MetalGATE.cz, která s Dymytry spolupracuje již od prvního CD a pomáhá šířit metal mezi posluchače.

Připomeňme, že první deskou kapely bylo přímočaré psy-coreové CD s příznačným názvem Neser!, které vyšlo před necelými dvěma lety. Kapelu tvoří fontman Jan „Protheus“ Macků, kytaristé Jiří „Dymo“ Urban a Jan „Gorgy“ Gorgel, baskytarista Artur „R2R“ Mikhaylov a bubeník Miloš Meier.

ZDROJ: Dymytry Public Relations

25 května, 2012 by