Category: VÝSTAVY

8 září, 2014 by admin

ART SAFARI 28Art Safari 28 na konci září v Praze – Řeporyjích nabídne přehlídku současného vizuálního umění a bohatý doprovodný program. Oblíbené Art Safari, tentokrát s pořadovým číslem 28, které tradičně pořádá obecně prospěšná společnost Bubec, poslední zářijový víkend 27. – 28. září nabídne kreativní zábavu pro celou rodinu. V prostorách bývalé skladové haly v Praze – Řeporyjích proměněné na umělecké studio představí své práce Floris Brasser (NL), Jan Danzig, Olga Hořavová, Deniz Kilic Flak (Turecko), Michal Hradil, Jan Hrdlička, Jean Cherouny (USA) a další… Read more of this article »

Posted in VÝSTAVY

26 května, 2012 by admin

PortheimkaUnikátní příležitost prohlédnout si 150 originálních loutek a dekorací z více než 25 českých pohádek a na místě si malou loutku vlastnoručně vyrobit dětem nabízí výstava Večerníček z Chaloupky na vršku. Výstava se koná od 18. 5. do 17. 6. 2002.

Read more of this article »

Posted in SPOLEČNOST, VÝSTAVY

3 května, 2012 by admin

loutkyVýstava loutek a dekorací z českých animovaných pohádek nazvaná Večerníček z Chaloupky na vršku a jiné pohádky z ateliéru Šárky Váchové od 18. 5. do 17. 6. zaplní Letohrádek Portheimka na Smíchově.
 

Read more of this article »

Posted in VÝSTAVY