Category: SPOLEČNOST

16 července, 2016 by admin

My sami žijeme ve světě iluzí. Všechny povinnosti a starosti, kterými se zabýváme, z nás dělají někoho, kým nejsme. Není to však náhoda. Jsme součástí autoritativně-korporátně-konzumní společnosti a jsme vychováváni k tomu, že některé aspekty společnosti jsou nezpochybnitelné a že určité způsoby chování jsou vyžadovány. Tento svět řídí psychopaté, kteří se snaží shodit naše sebevědomí a důvěru v budoucnost. Read more of this article »

Posted in SPOLEČNOST

3 září, 2014 by admin

krasa_min_01V těchto dnech probíhá první osvětově mediální kampaň Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci spotem mladého talentovaného režiséra Maxmiliána Turka, který originálním způsobem připomíná, že jedním z nejzávažnějších problémů seniorů je samota a nezájem okolí. Read more of this article »

Posted in SPOLEČNOST

26 října, 2012 by admin

supraphonDigitální servis, provozovaný vydavatelstvím Supraphon, po necelém roce úspěšného fungování získává stále více příznivců jak ze strany jeho návštěvníků, tak i od dalších vydavatelů, ale i od odborníků. Do nabídky SUPRAPHONline.cz tento týden přibyl český a slovenský katalog Universal Music Czech Republic. Navíc se může pochlubit nominací na prestižní ocenění českého internetu – Křišťálová lupa 2012, a to hned ve dvou kategoriích!
Read more of this article »

Posted in SPOLEČNOST

26 května, 2012 by admin

PortheimkaUnikátní příležitost prohlédnout si 150 originálních loutek a dekorací z více než 25 českých pohádek a na místě si malou loutku vlastnoručně vyrobit dětem nabízí výstava Večerníček z Chaloupky na vršku. Výstava se koná od 18. 5. do 17. 6. 2002.

Read more of this article »

Posted in SPOLEČNOST, VÝSTAVY

11 května, 2012 by admin

xxJe Praha městem pro život? Na festivalu reSITE který bude v Praze probíhat od 21. – 27. května na to odpoví urbanisté a architekti z New Yorku, Kodaně nebo Rotterdamu. Leitmotivem festivalu  je plánovaná proměna pražských nábřeží. Read more of this article »

Posted in FESTIVALY, SPOLEČNOST