WOW, aneb jémine (10/3/2019)

Dámy a pánové, no to jsou věci: ledva stačil náš pan velkomožný velkokoblihář přijmout na památku u zdi nářků židovskou čepici a dojet si ve zkráceném termínu, který mu i prezident závidí, pro noty do Langley (což trapně maskoval návštěvou u Velké Blonďaté Patky) už bude muset po příjezdu řešit palácový převrat, aneb odvetnou akci místních Sijónů proti této Chazarské vzpouře. To se nám to mele!
No, ono je to venkoncem jedno, stejně to zaplatíme my – gójímové. Pro nás sprosté lidi, kurva, je úplně šumák,
kdo v téhle pranici bude mít navrch. Tohle jde fakt mimo nás.

Stejně jako v případě, kdy na pokyn našich velkých pruhovaných bratrů odvrhneme Hujavej, jakožto největší špicly (protože pruhované firmy zásadně nešpiclujou, ani třeba v kapse německé kancléřky, že). Ale částku, která patrně vyplyne z verdiktu mezinárodní arbitráže, zaplatí hádejte kdo… Přitom jde jen a jen o sféry vlivu a obsazení trhu 5G.

Jinak, co se týká 5G, u nás po Karlových Varech už i v Kolíně máme tuto novou superrychlou síť, heč! A až to všechno celosvětově propojí i s IoT – to bude něco! To si pak rozmyslíte jít pozdě večer do ledničky pro kus salámu, může se totiž stát, že vás lednička okřikne: „Nežer, prase tlustý!“

Březen 10th, 2019 by