Sophie Hunger + Erik Truffaz Quartet feat. Anna Aaron

xxV divadle Archa se představí vrchol současné švýcarské hudební scény. Vystoupí neúnavný novátor Erik Truffaz v doprovodu svého kvartetu se speciálním hostem Annou Aaron a originální písničkářka Sophie Hunger.Erik Truffaz není českému publiku nijak neznámý. V Čechách odehrál nesčetně koncertů téměř se všemi svými projekty. Kvartet skládající se z výjimečných muzikantských individualit Marcello Giuliani, Marc Erbetta a Patric Muller tentokrát přizval ke spolupráci objev švýcarské nezávislé scény zpěvačku a multi-instrumentalistku Annu Aaron.

xx

Sophie Hunger si za velice krátkou dobu vydobyla pozici nepřehlédnutelné písničkářky, která svými originálními aranžemi a autentickým přednesem získala posluchače po celém světě.

Česká republika je její oblíbenou destinací. Vždycky si ráda najde skulinu ve svém nabitém programu, aby mohla místnímu publiku představit na čem právě dělá. Věrní diváci vědí, že každý z jejích koncertů překvapí novými aranžemi a ještě silnějším zážitkem, než byl ten předešlý.

Úterý|12.3.2013|20:00|Divadlo Archa|PRAHA

ZDROJ: rachot.cz

 

27 února, 2013 by