Category: CD NOVINKY

21 února, 2013 by admin

xxŠesté studiové album cenami Grammy a Juno bohatě ověnčeného Kanaďana navazuje na zlatoplatinové CD „Christmas“ Nové album Michaela Bublého patří mezi ta letos nesporně vůbec nejočekávanější. První singl, “It’s A Beautiful Day”, jehož je Bublé spoluautorem, vyjde už 25. února 2013. To Be Loved, Bublého šesté studiové album, navazuje na předchozí prodejem sedmimilionové Christmas, které bylo po Adele druhým největším komerčním trhákem roku 2011 . Read more of this article »

Posted in CD NOVINKY

25 května, 2012 by admin

DymytryMetalová kapela Dymytry, která v těchto dnech dokončuje své druhé CD, už nyní představuje pilotní singl z desky Neonarcis. Song  je volně k poslechu a stažení na oficiálních stránkách i na Facebookovém profilu kapely a bude jednou ze čtrnácti písní nového CD.

Read more of this article »

Posted in CD NOVINKY

12 května, 2012 by admin

HarakiriZpěvák, skladatel, multiinstrumentalista, básník, politický aktivista  a frontman kapely System Of A DownSerj Tankian v jeho vlastním Serjical Strike Studio v L.A. dokončuje  natáčení  třetího sólového studiového alba Harakiri, které je pokračováním  Imperfect Harmonies z roku 2010.  Nové album je plánováno k vydání v létě na Serjical Strike/Reprise Records /Supraphon a to 9. července 2012.

Read more of this article »

Posted in CD NOVINKY

3 května, 2012 by admin

ButyNové album skupiny Buty, které vyjde po šesti letech od poslední nahrávky, se bude jmenovat Duperele. Název je v ostravském dialektu označení pro drobnosti, maličkosti a zbytečnosti. Album vydá Supraphon 25. května 2012.

Read more of this article »

Posted in CD NOVINKY

3 května, 2012 by admin

NYNEIL YOUNG & CRAZY HORSE vydají 4. června 2012 velmi speciální album s názvem AMERICANA. Je to jejich první společná studiová práce po téměř devíti letech. Crazy Horse jsou aktuálně Billy Talbot, Ralph Molina, Poncho Sampedro a Neil Young.

Read more of this article »

Posted in CD NOVINKY