Category: Nezařazené

Březen 10th, 2019 by admin

Dámy a pánové, no to jsou věci: ledva stačil náš pan velkomožný velkokoblihář přijmout na památku u zdi nářků židovskou čepici a dojet si ve zkráceném termínu, který mu i prezident závidí, pro noty do Langley (což trapně maskoval návštěvou u Velké Blonďaté Patky) už bude muset po příjezdu řešit palácový převrat, aneb odvetnou akci místních Sijónů proti této Chazarské vzpouře. To se nám to mele!
No, ono je to venkoncem jedno, stejně to zaplatíme my – gójímové. Pro nás sprosté lidi, kurva, je úplně šumák,
kdo v téhle pranici bude mít navrch. Tohle jde fakt mimo nás.

Stejně jako v případě, kdy na pokyn našich velkých pruhovaných bratrů odvrhneme Hujavej, jakožto největší špicly (protože pruhované firmy zásadně nešpiclujou, ani třeba v kapse německé kancléřky, že). Ale částku, která patrně vyplyne z verdiktu mezinárodní arbitráže, zaplatí hádejte kdo… Přitom jde jen a jen o sféry vlivu a obsazení trhu 5G.

Jinak, co se týká 5G, u nás po Karlových Varech už i v Kolíně máme tuto novou superrychlou síť, heč! A až to všechno celosvětově propojí i s IoT – to bude něco! To si pak rozmyslíte jít pozdě večer do ledničky pro kus salámu, může se totiž stát, že vás lednička okřikne: „Nežer, prase tlustý!“

Posted in Nezařazené

Červenec 14th, 2016 by admin

Morava – stará historická země s velmi vyspělou kulturou i hospodářstvím, vlastním písemnictvím, proslavena neporazitelnými vojevůdci jakými byli kníže Sámo i kníže Svatopluk. Její existence je datována dávno před našim letopočtem. Byla neporazitelným národem, kde lid  žil tvořivým způsobem života, uctíval své bohy, posvátné háje, studánky, souzněl s přírodou
a celým vesmírem. Read more of this article »

Posted in HISTORIE, Nezařazené

Leden 12th, 2016 by admin

db-Jimmy-King(8 January 1947 – 10 January 2016)

FOTO: © Jimmy King

Posted in Nezařazené

Září 10th, 2015 by admin

Pokud někdo sleduje tyto stránky, tak prosím o trpělivost.

Hledám nejlepší a neuniverzálnější grafickou formu, která bude dobře fungovat i na mobilních zařízeních.

Děkuji za vaši shovívavost.


ADMIN

Posted in Nezařazené

Květen 26th, 2012 by admin

Scissor Sisters: Magic HourStýskalo se vám po americké partičce Scissor Sisters? Už nemusí! Nové album Scissor Sisters s názvem “Magic Hour“ vychází po dvouleté odmlce pod hlavičkou Universal Music již v pondělí 28. května.

 

Read more of this article »

Posted in Nezařazené