Category: Nezařazené

13 dubna, 2020 by admin

TerezaV pondělí 6. dubna odešla Tereza Spencerová. Zjistil jsem to, když jsem si 2.dubna nemohl přečíst její aktuální „ranní kávičku“ s přehledem světového politického dění. Osobně mně to velmi zasáhlo nejen pro to, že jsem Terezu rád sledoval od dob Czechfreepressu ale i pro to, že pro mne byla  jasným majákem nezkreslených informací v temném moři zkorumpované žurnalistiky. Je to pro mne i pro všechny, kdo ji znal a měl možnost s ní sdílet názory opravdu citelná ztráta.

Terezo děkuji ti za vše, co jsi udělala a budu jen doufat, že tvoji pochodeň realistické a nezkreslené novinařiny po tobě převezme někdo stejně kvalitní a odvážný, jako jsi byla ty.

R.I.P.

Posted in Nezařazené

14 července, 2016 by admin

Morava – stará historická země s velmi vyspělou kulturou i hospodářstvím, vlastním písemnictvím, proslavena neporazitelnými vojevůdci jakými byli kníže Sámo i kníže Svatopluk. Její existence je datována dávno před našim letopočtem. Byla neporazitelným národem, kde lid  žil tvořivým způsobem života, uctíval své bohy, posvátné háje, studánky, souzněl s přírodou
a celým vesmírem. Read more of this article »

Posted in HISTORIE, Nezařazené

12 ledna, 2016 by admin

db-Jimmy-King(8 January 1947 – 10 January 2016)

FOTO: © Jimmy King

Posted in Nezařazené

10 září, 2015 by admin

Pokud někdo sleduje tyto stránky, tak prosím o trpělivost.

Hledám nejlepší a neuniverzálnější grafickou formu, která bude dobře fungovat i na mobilních zařízeních.

Děkuji za vaši shovívavost.


ADMIN

Posted in Nezařazené

26 května, 2012 by admin

Scissor Sisters: Magic HourStýskalo se vám po americké partičce Scissor Sisters? Už nemusí! Nové album Scissor Sisters s názvem “Magic Hour“ vychází po dvouleté odmlce pod hlavičkou Universal Music již v pondělí 28. května.

 

Read more of this article »

Posted in Nezařazené